Jan had een topdag in Ommen. Met 43 punten (ondanks 43 putts) was hij veruit de beste in deze na-Olympische wedstrijd. Patrick kwam sfeer proeven en ging direct met een eervolle twee plek aan de haal. Mooiste prijs was echter voor Willy. Zijn kleefei heeft ook de volgende dag nog voor de nodige opschudding gezorgd.

Overigens: het vervangen van de traditionele sate door stampot met uitjes en spek was een waardevol experiment. De uitkomsten daarvan zullen na de volgende wedstrijd bekend worden gemaakt.

Jan Holtrop in volle actie

PosSpelerHcpStbfrdScoreNw HcpOpmerking
1Arjan Freriks40,03340,0
1Jan Holtrop28,04324,0
1JJ Wuite22,03522,0
1Willy Boerland45,02145,0
1Ivo 't Hooft7,5316,7
1Patrick van Rhijn36,03136,0