De zomertour heeft een haat-lefde verhouding met de baan van Gut Duneburg. Dit jaar was er weer sprake van wisselende emoties, prachtig spel en een ongewenst bierbad vochten om de eer.De nieuwe 'wapens' van Marcel

 

PosSpelerHcpStbfrdScoreNw HcpOpmerking
1Alexander Meijer36,0201136,0
2Arjan Schipper15,4301015,4
3Coen Polkerman30,420830,4
3Hente Glasbergen24,833824,8
5Didier Niland20,832620,8
5Reinier Hiddink40,014640,0
7Hessel Agema36,020536,0
7Ivo 't Hooft7,52857,5
9Marieke Glasbergen27,725427,7
10Erwin Weggemans20,09236,0
10Marcel Kocks17,226217,2